Ochrona

Podstawowym obowiązkiem pracowników ochrony jest czuwanie nad bezpieczeństwem naszych Klientów, ochrona ich mienia, zapobieganie włamaniom bądź kradzieżom.

Więcej...

Monitoring

Jednym z rozwiązań zapobiegającym kradzieżom z włamaniem lub napaścią jest podłączenie systemu alarmowego do Stacji Monitorowania Alarmów.

Więcej...

Systemy Alarmowe

Do korzystania z usług Stacji Monitorowania Alarmów niezbędne jest posiadanie systemu alarmowego.

Więcej...

Odwołaj Alarm

W celu odwołania patrolu interwencyjnego, należy skontaktować się ze Stacją Monitorowania Alarmów

Więcej...

2017-04-09
Gala MMA w Radomsku
2017-03-30
Koncert Michała Szpaka

O firmie

Rozdanie nagród - piknik Lokalni Niebanalni
Nasza firma jest członkiem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia nr L-0229/16. 

Naszym atutem jest niekonwencjonalność i otwartość na nowe rozwiązania. Z myślą o naszych Klientach tworzymy usługi pozwalające aktywnie wspierać procesy biznesowe.

Oferowane przez nas urządzenia i usługi minimalizują ryzyko związane z działaniem szkodliwych czynników, a w szczególności minimalizują spowodowane przez nie straty. Jednocześnie, oferowane przez firmę TRANSFER systemy ochrony technicznej wymuszają na personelu Państwa firmy przestrzegania bezpieczeństwa i dyscypliny pracy oraz obowiązujących procedur organizacyjnych.
Instalowane przez naszą firmę urządzenia i systemy wyróżniają się wysoką jakością i precyzją działania. Nasze usługi mają charakter kompleksowy, od projektu technicznego, poprzez dostawę urządzeń i ich instalację, do opracowania procedur bezpieczeństwa i przeszkolenia obsługi. Zapewniamy również gwarancyjne i pogwarancyjne usługi konserwacyjne i serwisowe.

Wszystkie proponowane przez nas zabezpieczenia dobieramy indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa potrzeb i wymagań. Usługi świadczymy profesjonalnie, z zachowaniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa. Jesteśmy zdolni do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa w stopniu odpowiadającym realnym potrzebom.

Prowadzimy całodobowe dyżury, co umożliwia koordynację oraz nadzór nad wszystkimi obiektami ochranianymi i pozwala na natychmiastowe podjęcie działań przez grupy patrolowo-interwencyjne.

Posiadamy własne Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych . Monitorujemy obiekty mieszkalne, sklepy, zakłady usługowe, magazyny, hurtownie itp. , torami transmisyjnymi : telefonicznie automatycznie komutowanym, telefonicznym bezpośrednim, telefonicznym GSM, radiowym w kanale przydzielonym przez PAR.

Oferujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji przy zachowaniu wysoce profesjonalnej jakości świadczonych usług.

Copyright © 2024 Transfer Ochrona - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.ochronatransfer.pl/o-firmie/